Model: 22BK430H-B
- 22" Full HD (1920x1080) IPS Display
- Eye comfort, reader mode
- Smart energy saving
- On screen control
- Compact bezel
Product Info
Tech Specs
Related Products
- Eye comfort, reader mode
- Smart energy saving
- On screen control
- Compact bezel
- Aspect Ratio - 16:9
- Display Applications - Broadcast
- Display Color Capability - Color
- Display Type - LCD
- Supported Resolution - 1080i (1920x1080)
- Supported Resolution - 1080p (1920x1080)
- VESA Mount Size - 75x75 mm
- Warranty - Yes
- Display Size: 21.50 in
- Display Size: 1.79 ft
- Brightness (candela): 250 cd/m2
- Certifications: UL, FCC
- Contrast Ratio: 1000
- Technology: IPS
- AC Voltage (Maximum): 240 Volts
- AC Voltage (Minimum): 100 Volts
- Active Power: 25 Watt
- Standby Power: 0.30 Watt
- Depth: 1.50 in
- Height: 12.03 in
- Shipping Depth (with packaging): 4.90 in
- Shipping Height (with packaging): 14.40 in
- Shipping Width (with packaging): 25.20 in
- Width: 20.10 in
- Product Weight: 5.50 lbs
- Shipping Weight: 8.40 lbs
- Regulatory Compliance: HDCP
- Warranty (Length/Type): 3 Years Limited Parts and Labor
27BK400H-B
- 27” class TN FHD Monitor